تبلیغات
آموزش هک - رایت ۸۰۰ مگابایت و بیشتر بر روی سی دی های معمولی

به نام خدا

آموزش هک
امروز   به وبلاگ  آموزش هک  خوش آمدید


¿رایت ۸۰۰ مگابایت و بیشتر بر روی سی دی های معمولی
دوشنبه 18 مهر 1384

ابتدا می بایست ببینید رایتر شما  overburning  ساپورت می کنه یا نه . برای تست این کار مراحل زیر را دنبال کنید :

ابتدا به برنامه Nero  رفته و سپس کلید های ترکیبی Ctrl + R  را فشار دهید . تو این پنجره ببینید که در قسمت Recorder information ، رو به روی عبارت Over burn  عبارت suported نوشته شده است یا نه . اگر عبارت ساپورت نوشته شده باشد شما می تو نید از این ترفند استفاده کنید .

حال به منوی File رفته و قسمت preferences  رو انتخاب کنید سپس در قسمت Expert features  دقت کنید که عبارت enable overburn  قعال باشد . در زیر همین گزینه مقدار مجاز overburn رو به دقیقه مشخص کنید .

حال به منوی File  رفته و گزینه New  را انتخاب کنید و در قسمت Multisession  گزینه No Muttisession را انتخاب نمایید . سپس در قسمت Burn عبارت Write Method رو به   Disc at Onec تبدیل کنید .

راستی هنگامی که عمل رایت می خواهد آغاز بشه Nero  یه پیغام می ده که می گه ممکنه در این حالت سی دی شما بسوزه . که البته من کسانی رو می شناسم که از این روش استفاده می کنند و تا حالا اصلا هیچ سی دی رو نسوختند . ضمنا سعی کنید از سی دی های خوب برای این کار استفاده کنید چون یکی از دلایل سوختن سی دی همین علت می باشد .

در آخر یه تذکر هم بدم تو این روش امکان بسیار کمی وجود داره که رایتر شما بسوزه ( که البته من نشنیدم رایتر کسی که از این روش استفاده می کنه بسوزه  )

نوشته شده د