تبلیغات
آموزش هک - بوت کردن

به نام خدا

آموزش هک
امروز   به وبلاگ  آموزش هک  خوش آمدید


¿بوت کردن
دوشنبه 18 مهر 1384
هر چند بوت كردن كار چندان سختی نیست ولی تمام ساختار ان از HACK ناشی میشود.
هكرها برای بوت كردن افراد یك سری كد نوشته و برای شخص مورد نظر از طریقی ارسال می كنند این كد ها به صورت یك PACKET ارسال می شوند و PACKET مورد نظر به علت بزرگی كانال ارتباطی كامپیوتر مورد نظر را مسدود می كند در نتیجه ان كامپیوتر مقابل یا از حركت می ایستد یا به صورت اتوماتیك راه اندازی مجدد می شود.

در حال حاظر نرم افزار های بسیاری در بازار موجود است كه كد ها را به صورت اتو ماتیك از طریق MASSENGER برای اشخاص ارسال می كنند .

حال طرز كار اكثر این نرم افزارها را توضیح خواهیم داد ، اكثر این نرم افزار ها دارای دو منوی BOOT و FILE هستند و در قسمت وسط این نرم افزارها محلی است كه باید در ان ID مورد نظر
را تایپ كرد بعد از انجام این كار روی منوی بوت رفته و گزینه PM را انتخاب كنید و سپس گزینه BOOT و سپس شماره نسخه VERSION را كه مربوظ به YAHOO است انتخاب كنید.

البته برای اینكه كسی متوجه نشود كه شما عمل بوت را انجام داده اید قبل از اجرای نرم افزار بوت PM خود را باز كنید زیرا اكثر نرم افزارها ی بوت قبل از LOAD شدن یكسری نوشته بر روی صفحه می فرستند كه مشخص می كند شما یك نرم افزار بوت راه اندازی كرده اید.

نرم افزاری با نام BOOTLAB وجود دارد كه كد های ذكر شده را به طور دلخواه شما با یكدیگر تركیب می كند، كه برای اعمالمختلف بكار می روند.
البته لازم به ذكر است شخصی كه از این نرم افزار ها استفاده می كند باید اشنایی كامل با این كدها داشته باشد ولی با این حال شما می توانید از عملكرد تصادفی این كدها نیز استفاده كنید و این نرم افزار خود نیز شما را راهنمایی می كند

نوشته شده در دوشنبه 18 مهر 1384 و ساعت 09:10 ق.ظ توسط : حمید نجفی
ویرایش شده در - و ساعت -